Piece opalane drewnem Vitcas

Każdy miłośnik pizzy wie, że niema nic smaczniejszego niż ten włoski przysmak prosto z pieca opalanego drewnem. Chociaż wydaje się to dosyć wymagające rozwiązanie – tak finansowo, jak i logistycznie – to można je bez większego problemu zbudować w niewielkiej restauracji czy nawet własnym ogrodzie. Dzięki rozwiązaniom Vitcas.

Producent materiałów izolacyjnych i ogniotrwałych Vitcas posiada w swojej ofercie zarówno prefabrykowane piece chlebowe i do pizzy, jak również materiały, z których z łatwo samodzielnie można zbudować własny piec.

W katalogu produktów Vitcas znajdują się zarówno duże piece, jak też te niewielkie. Duże konstrukcje mieszczące nawet 5-6 pizz sprawdzą się w pizzeriach, a mniejsze na 1-3 pizze zaspokoją potrzeby piekarzy-amatorów. Spośród najpojemniejszych modeli polecamy Vitcas Pompeii 120 i Vitcas Pompeii 140, które dostępne są obecnie w cenach promocyjnych w naszym sklepie online.

Mniejsza seria pieców, który doskonale sprawdzi się w warunkach domowych obejmuje modele Vitcas Casa o pojemności od 1 do 4 wypieków i w różnych wariantach cenowych. Te zapewne sprawdzą się w niewielkich barach i w ogródkach przydomowych.

Standardowe modele pieców przeznaczone są do instalacji w restauracjach i w przydomowych ogrodach, ale dzięki zastosowaniu materiałów ogniotrwałych Vitcas konstrukcje można łatwo dostosować do potrzeb domowych kuchni. Materiały te pozwolą również skonstruować własne paleniska – nietypowe piece, grille, wędzarnie itd.

Wszystkie polecane piece są produkowane ręcznie z wysokiej jakości materiałów żaroodpornych.

Do budowy pieców i grilli przydać się może Cegła Szamotowa (dostępna w kilku wersjach kolorystycznych), dedykowany Cement do Pieca ChlebowegoŻaroodporna Zaprawa WyrównawczaCeramiczny Klej OgniotrwałyMata z Włókna Ceramicznego i Siatka Zbrojeniowa. Z tym zestawem produktów samodzielnie stworzyć można własny piec. Dodatkowo polecamy akcesoria – termometrykominy kwasoodporne i rękawice żaroodporne. Na stronach internetowych Vitcas dostępne są poradniki i wskazówki dotyczące montażu pieców oraz zastosowania poszczególnych produktów.

Materiały do budowy pieców chlebowych i do pizzy VITCAS to wysoka jakość potwierdzona wieloletnią tradycją produkcji materiałów odpornych na ogień i wysokie temperatury. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w zakresie produkcji materiałów do budowy pieców oferujemy Państwu produkty o najwyższej odporności i trwałości, które gwarantują spokój i bezpieczeństwo na lata.

Pełne specyfikacje wszystkich produktów VITCAS znajdziesz na stronie www.vitcas.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *