Piece chlebowe Vitcas

Renomowane restauracje i pizzerie oferują własne wypieki przygotowywane zgodnie ze starymi, tradycyjnymi recepturami. Dzięki szerokiemu wyborowi pieców chlebowych i do pizzy oraz materiałów do ich samodzielnej budowy łatwo o własny chleb, pizzę czy zdrowe dania z grilla.

Producent materiałów izolacyjnych i ogniotrwałych Vitcas posiada w swojej ofercie zarówno prefabrykowane piece chlebowe i do pizzy, jak również materiały, z których z łatwo samodzielnie można zbudować własny piec.

Dzięki zróżnicowanej wielkości można znaleźć piec najbardziej odpowiadający potrzebom – duże konstrukcje mieszczące nawet 5-6 pizz sprawdzą się w pizzeriach, a mniejsze na 1-3 pizze zaspokoją potrzeby piekarzy-amatorów. Spośród najpojemniejszych modeli polecamy Vitcas Pompeii 120 i Vitcas Pompeii 140, które dostępne są obecnie w cenach promocyjnych w naszym sklepie online.

Mniejsza seria pieców, który doskonale sprawdzi się w warunkach domowych obejmuje modele Vitcas Casa o pojemności od 1 do 4 wypieków i w różnych wariantach cenowych.

Wszystkie polecane piece są produkowane ręcznie z wysokiej jakości materiałów żaroodpornych.

Standardowe modele pieców przeznaczone są do instalacji w restauracjach i w przydomowych ogrodach, ale dzięki zastosowaniu materiałów ogniotrwałych Vitcas konstrukcje można łatwo dostosować do potrzeb domowych kuchni. Materiały te pozwolą również skonstruować własne paleniska – nietypowe piece, grille, wędzarnie itd.

Do budowy pieców i grilli przydać się może Cegła Szamotowa (dostępna w kilku wersjach kolorystycznych), dedykowany Cement do Pieca Chlebowego, Żaroodporna Zaprawa Wyrównawcza, Ceramiczny Klej Ogniotrwały, Mata z Włókna Ceramicznego i Siatka Zbrojeniowa. Z tym zestawem produktów samodzielnie stworzyć można własny piec. Dodatkowo polecamy akcesoria – termometry, kominy kwasoodporne i rękawice żaroodporne. Na stronach internetowych Vitcas dostępne są poradniki i wskazówki dotyczące montażu pieców oraz zastosowania poszczególnych produktów.

Materiały do budowy pieców chlebowych i do pizzy VITCAS to wysoka jakość potwierdzona wieloletnią tradycją produkcji materiałów odpornych na ogień i wysokie temperatury. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w zakresie produkcji materiałów do budowy pieców oferujemy Państwu produkty o najwyższej odporności i trwałości, które gwarantują spokój i bezpieczeństwo na lata.

Pełne specyfikacje wszystkich produktów VITCAS znajdziesz na stronie www.vitcas.pl.

VITCAS oferuje obecnie najszerszy wybór materiałów żaroodpornych, ogniotrwałych, zduńskich i izolacji wysokotemperaturowych na polskim rynku. W naszym sklepie internetowym (www.sklep.vitcas.pl) wybierzesz produkty optymalne dla swoich projektów spośród ponad 300 artykułów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *