Vitcas – materiały wysokotemperaturowe dla domu

Vitcas jest uznanym producentem materiałów ogniorwałych, żaroodpornych, zduńskich i izolacji wysokotemperaturowych. Produkty firmy, ze względu na swoją jakość, z powodzeniem stosowane są w budownictwie, ale również w niezwykle wymagającym przemyśle hutniczym czy odlewniczym.

Materiały odporne na działanie wysokich temperatur i ognia potrzebne są zarówno przy budowie domu, jak i w przemyśle. W produkcji tego rodzaju materiałów specjalizuje się firma Vitcas, w której katalogu znajduje się ponad 300 produktów.

W budownictwie, produkty Vitcas, znajdują zastosowanie m.in. przy budowie, naprawie, konserwacji i izolacji obudów kominkowych, pieców kaflowych, pieców chlebowych i do pizzy, grillów, czy wędzarni. Produkty Vitcas znajdują również zastosowanie w kotłowniach, do budowy cyrkulatorów, wkładów grzewczych itd. Szerokie spektrum materiałów pozwala dopasować produkty do projektów – za równo pod względem wymagań wytrzymałościowych i technicznych, jak i estetycznych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii produkcji, materiały Vitcas gwarantują długotrwałą i bezproblemową eksploatację instalacji zbudowanych przy ich użyciu.

Wśród produktów Vitcas stosowanych w budownictwie są m.in. cegły szamotowe, kity, tynki, zaprawy i gładzie ognioodporne oraz farby żaroodporne. Oprócz materiałów pozwalających na samodzielną budowę kominka czy pieca, Vitcas oferuje również prefabrykowane piece opalane drewnem, które są doskonałym rozwiązaniem dla restauracji oraz domów, gdzie szczególnie ceni się oryginalny smak chleba lub pizzy.

Nie tylko jakość i szeroki asortyment, ale również konkurencyjne ceny wyróżniają ofertę Vitcas na tle konkurencji, a także są źródłem zadowolenia naszych klientów. Pełne specyfikacje wszystkich produktów marki VITCAS znajdują na stronie: www.vitcas.pl. Zapraszamy również do naszego sklepu online, gdzie można nabyć potrzebne produkty: www.sklep.vitcas.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *