Wysokotemperaturowe materiały izolacyjne Vitcas

Materiały odporne na wysokie temperatury i ogień potrzebne są w każdym domu, jak i w przemyśle. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji, Vitcas oferuje materiały, które spełniają najbardziej wyśrubowane kryteria wytrzymałości.

Vitcas jest producentem materiałów ogniotrwałych, żaroodpornych, zduńskich i izolacji wysokotemperaturowych. Nacisk jaki Vitcas kładzie na wytrzymałość i jakość swoich produktów gwarantuje długotrwałą, bezproblemową eksploatację oraz bezpieczeństwo instalacji zbudowanych przy ich użyciu.

Wśród produktów Vitcas, szczególnie polecamy materiały do budowy, konserwacji i remontów kominków i pieców. Cegły szamotowe, kity, tynki, zaprawy i gładzie ognioodporne oraz farby żaroodporne są niezbędnymi materiałami przy budowie wszelkich konstrukcji mających styczność z wysokimi temperaturami i ogniem.

Produkty Vitcas pozwalają na samodzielne zbudowanie kominka, pieca, grilla, a nawet przydomowej wędzarni. W ofercie znajdują się również prefabrykowane piece chlebowe i do pizzy opalane drewnem. Dostępne w różnych rozmiarach piece są doskonałym rozwiązaniem dla restauracji oraz domów, gdzie szczególnie ceni się oryginalny smak chleba lub pizzy.

Są to tylko wybrane produkty dostępne w ofercie Vitcas. Materiały izolacyjne Vitcas sprawdzą się również przy budowie i naprawie kominów, w kotłowniach, do budowy cyrkulatorów, wkładów grzewczych itd.

Produkty Vitcas charakteryzują się najwyższą jakością potwierdzoną ponad 100-letnią angielską tradycją. W ofercie dostępnych jest obecnie ponad 300 produktów. Nie tylko jakość, szeroki asortyment, ale również konkurencyjne ceny wyróżniają ofertę Vitcas na tle konkurencji, ale przede wszystkim są źródłem zadowolenia dla naszych klientów.

Pełne specyfikacje wszystkich produktów marki VITCAS znajdują na stronie: http://www.vitcas.pl.

Zapraszamy również do naszego sklepu online, gdzie można nabyć potrzebne produkty: http://www.sklep.vitcas.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *